Poszedł do DENTYSTY, ponieważ bolały go ZĘBY MĄDROŚCI! Mężczyzna nie przeżył!

Mężczyzna potrzebował pomocy stomatologa, dlatego w tym celu udał się do dentysty. Bardzo bolały go zęby mądrości i w związku z tym nie mógł dłużej czekać.

38-letni Anthony nie mógł wręcz znieść silnie promieniującego bólu. Jednak mężczyzna znajdował się dopiero na liście oczekujących na wizytę, aby lekarz mógł mu usunąć zęby mądrości.

 

Pacjent nie mógł znieść bólu. Zęby bolały go do tego stopnia, że każdego wieczoru brał środki przeciwbólowe, które popijał whisky. Tylko w ten sposób był w stanie zasnąć.

Problem był nadal nierozwiązany, a na wizytę trzeba było wciąż czekać. W końcu mężczyzna popełnił samobójstwo.

 

ZOBACZ TEŻ:4 tys. PENSJI minimalnej wcześniej? Minister odpowiada

 

Jego ciało znaleziono 3 kwietnia w mieszkaniu w Southampton w Anglii. Niedawno jego matka zeznała w sądzie, że to właśnie ból zębów pchnął go do podjęcia dramatycznej decyzji.

„Teraz znalazł już spokój, nie będzie dłużej cierpiał. To, co jest naprawdę przykre, to to, że jego śmierć kosztowała mnie prawie tyle samo pieniędzy, ile trzeba by zapłacić za prywatne leczenie dentystyczne” – oświadczyła w sądzie matka Anglika.

 

Matka dodała, że syn był zdrowy psychicznie  i nie miał problemów finansowych. Zawsze na czas płacił swoje rachunki mieszkaniowe oraz co tydzień odwiedzał ją w domu.

 

ZOBACZ TEŻ:Bonus BGC NAPRAWDĘ powiedział to Najmanowi! Wideo

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze