Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan być może niedługo zostaną rodzicami!

Małgosia Rozenek-Majdan przyznaje, że wraz z mężem od dłuższego czasu starają się o potomstwo. Celebrytka coraz ciężej znosiła kolejne niepowodzenia. Nie kryła łez, gdy mówiła o swoim pragnieniu bycia mamą. 

Gospodyni „Perfekcyjnej pani domu” ma już dwóch synów, jednak odkąd jest w związku z Radosławem Majdanem chciałaby mieć dziecko również z nim. Gosia i Radek żyją bardzo zdrowo, uprawiają sport i dbają o siebie. Jednak wciąż im się nie udało… Gwiazda udzieliła bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym powiedziała, że powoli zaczyna tracić nadzieję i oswajać się z myślą, że marzenie jej i męża może się nie spełnić. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.

Państwo Majdan zapragnęli powiększyć swoją rodzinę. Para próbowała nawet zajść w ciążę poprzez in vitro, jednak na razie bez skutku. Gosia wyznała, że nie chce robić tego za wszelką cenę, spróbuje jeszcze raz lub dwa razy i odpuści.

Z czasem ona i Radek nabrali sił do dalszych prób. Ale nawet, jeśli się nie uda, to mają już gotowy plan awaryjny. 

„Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić. To może być dla nas jedyna szansa na powiększenie rodziny” – informuje Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Oznacza to, że celebryci nadal mają szansę na powiększenie rodziny. Nawet, jeśli zostaną rodzicami zastępczymi to na pewno wzmocni ich związek i chociaż częściowo spełni wspólne marzenie. 

 

Komentarze