Małgorzata Rozenek relaksuje się przed porodem. Celebrytka ma ogromny brzuszek

Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży odpoczywała z rodziną w Tyrolu. Na Instagramie opublikowała rozczulające zdjęcia z synem, na których widać jej ciążowy brzuszek.

Małgorzata Rozenek znowu w podróży. Gwiazda niedawno wróciła z Nowego Jorku, a już dwa tygodnie później udała się na wypoczywać do Tyrolu. Ciężarnej gwieździe jak zawsze towarzyszył mąż, Radosław Majdan oraz synowie Staś i Tadeusz. Podczas gdy synowie szaleli na stoku, Małgorzata z mężem relaksuje się na spacerach i w luksusowym hotelu ze SPA. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z pobytu.

https://www.instagram.com/p/B8zRARXhUW-/?utm_source=ig_embed

Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży

Małgorzata Rozenek już za niecałe cztery miesiące zostanie mamą. Czas przed porodem wykorzystuje na odpoczynek i porządny sen, na który za chwilę nie będzie czasu. Celebrytka stara się przesypiać minimum 10 godzin. Tylko wtedy czuje się w pełni zregenerowana.

Zachodzę wcześnie spać, bo mój organizm potrzebuje co najmniej 9 godzin snu do regeneracji, teraz to minimum 10. Przykładam ogromną wagę do snu, bo to z niego czerpie siłę na kolejne wyzwania. Ten czas przed zaśnięciem jest dla mnie ważny, bo wtedy w spokoju własnej głowy podsumowuję dzień i planuje następne. Takie spokojne, szczęśliwe wieczory to największa radość i siła. Coś czuję, że za jakiś czas, na jakiś czas będą tylko wspomnieniem. Dlatego korzystam– wyznała Małgosia.

Rozenek dodała rozczulające zdjęcia, na których syn kładzie rękę na jej ciążowym brzuszku. Krągłości są już sporych rozmiarów. Gwiazda jest już bowiem u progu szóstego miesiąca ciąży. 

Komentarze