Małżeństwo wzięło ROZWÓD po występie Zenka Martyniuka! „Niemoralne propozycje”

Rozwód przez Martyniuka? Kuriozalne przypadki.

Jak informuje nas anonimowe źródło, już przynajmniej kilkanaście małżeństw, na weselach których grał osobiście Zenek Martyniuk rozpadło się krótko po weselu. Nieoficjalnie…. przez Zenka?

Koncert Zenona Martyniuka na weselu, to marzenie wielu jego fanów. Ze względu na wysoką popularność wokalisty nie jest łatwo zarezerwować termin. Pieniądze to już sprawa drugorzędna, choć w grę wchodzą spore sumy.

Co jednak z rozwodami? Jak się okazało na weselach, gdzie gra Zenek padają niemoralne propozycje…

”Znam łącznie 12 przypadków. W każdym z nich poszło o Zenka na weselu. To śmieszne, ale tak było. Zespół gra godzinę a ludzie zamiast skupiać się na parze młodej, absorbują się Zenkiem. To nawet normalne. Jednak w tych przypadkach Pan młody lub Panna młoda zwyczajnie ignorowali partnera i zaczęli się bawić w najlepsze na „koncercie” Zenka.”

”Zdarzały się też niemoralne propozycje świeżo upieczonych żon w stronę lidera Akcentu. Ten oczywiście odmawiał, ale samo takie zachowanie doprowadzało do rozwodu. Nie ma się co dziwić.” – mówi anonimowe źródło. 

„Na jednym z wesel na Mazowszu, panna młoda miała kilka razy nagabywać Zenka, ten stanowczo odmawiał. Wszyscy byli zniesmaczeni zachowaniem kobiety. Nawet jej rodzice poparli późniejszy rozwód” – dodaje.

Komentarze