Mamed Chalidow PORWANY! „Próbował walczyć”

Mamed Chalidow porwany! Szokujące doniesienia!

Mamed Chalidow – niekwestionowana polska gwiazda mieszanych sztuk walki, były mistrz organizacji KSW, znany wszystkim, którzy chętnie oglądali jego wspaniałe walki został porwany!

Wczesniej o Chalidowie więcej w mediach słyszeliśmy w związku z jego zatrzymaniem i doprowadzeniem do prokuratury w Katowicach, gdzie Mamed usłyszał m.in. zarzut paserstwa luksusowych samochodów, takich jak BMW M6 czy Porsche Panamera.

Chalidow po wyjściu z aresztu zapowiedział powrót do MMA i bycie silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej. Tymczasem okazało się, że został porwany i wywieziony prawdopodobnie w głąb Rosji, opis zdarzenia przeraża! ” Mamed Chalidow został pobity i wciągnięty do…

”… bagażnika samochodu wraz ze swoim wówczas 16 letnim kolegą z Korei. 19-letni Mamed stawiał opór 4 napastnikom, ale w końcu został pobity i wrzucony do bagażnika”. – mówi jeden ze znajomych Chalidowa.

Mamed o całej sprawie zdecydował się opowiedzieć jakiś czas temu podczas wizyty w programie „Kuba Wojewódzki”, gdzie ze szczegółami opowiadał o swoim porwaniu. Jak twiedzi, uniósł się wówczas honorem i przez to doszło do tego zdarzenia. 

Powrót Mameda do ringu jest chętnie komentowany :

Mamed wraca, bo tego sam chce. On już teraz nie będzie miał nic do udowodnienia. Przegrał dwie ostatnie walki, ale do tego nie wraca. Brakuje mu po prostu sportu, a samo trenowanie nie daje mu wystarczającej ekscytacji. Jest wojownikiem, któremu brakuje regularnych walk – mówił Paweł Derlacz w rozmowie z Polsatem Sport.

Komentarze