Marszałek Grodzki ZDECYDOWAŁ ws. polityka PiS!

Marszałek Tomasz Grodzki zapowiada zdecydowane kroki! Chodzi m.in. o polityka PiS!

Tomasz Grodzki zapowiada „kroki prawne w obronie swojego dobrego imienia”. Jak stwierdził nowy marszałek izby wyższej parlamentu : „obrzydliwe kłamstwa, które powielają niektóre media, przekraczają już wszelkie granice”. Grodzki pragnie pozwać radnego PiS Karola Guzikiewicza. Ponadto chciałby pozwać Jacka Kurskiego.

– Zdecydowałem się podjąć kroki prawne w obronie swojego dobrego imienia, bo te obrzydliwe kłamstwa, które powielają niektóre media, przekraczają już wszelkie granice – mówił na antenie Polsat News w programie „Newsroom”.

Jak dodał wszystkie szczegóły związane ze sprawą zdradzi w trakcie poniedziałkowego briefingu. Zapytany o to kogo chce pozwać odpowiedział, że „jest przygotowany pozew przeciwko Karolowi Guzikiewiczowi”. Karol Guzikiewicz to gdański radny Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zawiadomił CBA o możliwości popełnienia przestępstwa przez Tomasza Grodzkiego. Chodziło o korupcję.

 
🗨️ „Zdecydowałem się podjąć kroki prawne w obronie mojego dobrego imienia, po eskalacji kłamstw na mój temat. Szczegóły jutro na briefingu prasowym”
– @profGrodzki w #Newsroom @wirtualnapolska/@PolsatNewsPL pic.twitter.com/0y0OIPgdra
— Senat RP 🇵🇱 (@PolskiSenat) 1 grudnia 2019

Tomasz Grodzki chce także pozwać „Gazetę Polską”. Wszystko przez tytuł – jak powiedział marszałek senatu Gazeta Polska „zatytułowała swój artykuł w sposób haniebny i krzywdzący”. W kwestii pozwania prezesa TVP Jacka Kurskiego Grodzki prowadzi obecnie rozmowy z prawnikami. Dziś miał podjąć tę decyzję. W tej sprawie chodzi o treść na pasku informacyjnym, który wyświetlał się podczas programu Michała Rachonia. 

Fot. YouTube

Komentarze