MARTA MANOWSKA W ŻAŁOBIE. Nie żyje…

marta

Marta Manowska w żałobie. Prezenterka właśnie straciła bliskiego przyjaciela. Poznała go na planie telewizyjnego show „The Voice Senior”.

Marta Manowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która zyskała ogromną popularność dzięki programom „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” czy „The Voice Senior” . Celebrytka była prowadzącą tych programów. 

 

 

Kilka dni temu prowadząca „The Voice Senior” dowiedziała się o śmierci bliskiej osoby. Kiedy tylko dotarła do niej ta szokująca informacja, łzy same spłynęły po policzkach. 

 

Zobacz również: Ta kobieta każdego roku dostaje kwiaty od nieżyjącego męża!

 

 

 

 

Kazimierz Kiljan był jednym z uczestników muzycznego show, a także emerytowanym taksówkarzem. Był w drużynie Marka Piekarczyka i udało mu się dotrzeć aż do finału „The Voice Senior”. W trakcie programu zaprezentował kultowe utwory, między innymi: „Raindrops Keep Fallin’ on My Head”, „Dzień jeden w roku”, czy „Gdzie się podziały tamte prywatki”. 

 

 

O śmierci uczestnika poinformowali twórcy programu „The Voice Senior”. 

Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie — czytamy w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych. 

 

 

 

Żal i ubolewanie po stracie tak wartościowego człowieka wyraziła również Marta Manowska. Śmierć pana Kazimierza bardzo wstrząsnęła prowadząca programu. Zamieściła wzruszający komentarz, w którym odniosła się do relacji z uczestnikiem programu.

 

 

 

 

 

 

 

Kaziu kochany, spoczywaj w pokoju. Dziękuję za rozmowy, za twoją radość, za ten taniec i ty wiesz, za co jeszcze. Obiecuję! Postaram się – napisała prezenterka telewizyjna.

 

Źródło, zdjęcie: Facebook, Youtube

 

https://www.facebook.com/thevoiceseniortvp/videos/2784139065013271/

Komentarze