Martyniuk OSZUSTEM?! Są nagrania! „To go pogrąży”

Ogromna afera! Zenek Martyniuk został zdemaskowany? Fani są oburzeni!

Zenek Martyniuk, jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Król disco polo porywa tłumy na koncertach. Z kolei płyty zespołu akcent są najchętniej kupowane przez Polaków.

Nic dziwi fakt, że Zenek był największą gwiazdą „Sylwestra marzeń” w Zakopanem. Telewizja Polska dosłownie zmiażdżyła konkurencję wynikami oglądalności. W szczytowym momencie imprezę TVP śledziło dwukrotnie więcej widzów niż imprezy Polsatu i TVN razem.

Czy po ostatnich publikacjach nastawienie do Zenka zmieni się? Jego wizerunek może ucierpieć. Zwłaszcza, że Martyniuk jest najprawdopodobniej u szczytu swojej kariery. Wszystko to za sprawą piosenki sprzed kilku lat. Mowa oczywiście o „Przez twe oczy zielone”. To właśnie ten hit uczynił Zenka prawdziwym królem disco polo.

Co jednak wydarzy się teraz w związku z kontrowersyjnymi doniesieniami? W sieci są nagrania na których widać jak Zenek Martyniuk…

Śpiewa w trakcie swojego występu na „Sylwestrze Marzeń TVP”. To jednak nic nadzwyczajnego. Internauci przyjrzeli się nagraniom i zauważyli coś, co budzi wiele wątpliwości i kontrowersji.

„To go pogrąży” – czytamy w komentarzach.

Na nagrani widać wykonanie wokalne, które nie zgadza się z tonacją piosenki. Ponadto da się zauważyć odłączone od prądu instrumenty takie jak keyboard. W tej sytuacji trudno nie wątpić w wykonanie Zenka. Fani przestają wierzyć, że Zenek śpiewał na żywo.

Zenek „śpiewa. Ale jak on gra ? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi 😂🤣 – czytamy na Twitterze.

Komentarze