Matka chciała SPRZEDAĆ „NUMEREK” ze swoją 2-letnią córką! Za kwotę…

25-letnia Sarah Marie Peters postanowiła wystawić na sprzedaż „numerek”… ze swoją dwuletnią córką. Potencjalnych nabywców poszukiwała na forach dla pedofilów, gdzie zamieszczała fotografię dziecka. „Czy ktoś nie chciał by się zabawić?” – pisała.

Całe szczęście na świecie istnieje wiele osób śledzących w sieci poczynania zboczeńców czyhających na dzieci – jeden z takich detektywów odkrył zaszyfrowane forum i zaczął udawać zainteresowanie ofertą 25-latki. Wszystko dla zgromadzenia wystarczającej liczby dowodów przeciwko wyrodnej matce i doprowadzenia do jej ukarania, a przede wszystkim odebrania dziecka. Cena proponowana przez „mamę” zwala z nóg.

Matka szybko odpowiadała na wiadomości zainteresowanych wykorzystaniem malutkiej dziewczynki, przesyłała wiele szczegółowych informacji, w tym czas, miejsce i formę płatności za „zabawę z dzieckiem”. Doszło do potwierdzenia transakcji, policjanci zaczęli obserwacje kobietę, ta wyszła z domu wraz z córeczką i udała się do umówionego miejsca w celu dokonania „sprzedaży”. 25-latka do końca wierzyła, że uda się jej to zrobić. Została złapana na gorącym uczynku, jednak najbardziej w sprawie – poza samym faktem sprzedaży „numerku” z 2-latką – dziwi kwota transakcji. Matka dziewczynki chciała zainkasować…

4500 złotych… – w przeliczeniu ok. 1200 dolarów amerykańskich. Za tak niewielką kwotę kobieta chciała pozwolić skrzywdzić swoje dziecko. Być może planowała kolejne transakcje, dlatego zaproponowała niewygórowaną cenę. Sarah Marie Peters sąd w Texasie skazał na 40 lat więzienia i warunkowo nie opuści go przynajmniej do 2038 roku. Dziecko tymczasowo przebywa w domu dziecka. 

 

/ metro.co.uk

Komentarze