Matka zostawiła synka na śmietniku. Po latach przyszedł do niej i powiedział…

śmierć

Matka zostawiła synka na śmietniku. Po latach przyszedł do niej i powiedział kilka ważnych słów.

 

19-letnia matka krótko po urodzeniu dziecka zdecydowała się je porzucić na śmietniku. Gdyby nie dziwne zrządzenie losu, dziecko z pewnością by zmarło. Osobą, która uratowała maluszka był lokalny policjant. Mężczyzna zaopiekował się chłopcem i poinformował o zdarzeniu odpowiednie służby. 

 

 

 

Gdy dziecko dorosło, postanowiło odnaleźć swoją matkę. Gdy doszło do spotkania matki i syna, wydarzyło się coś niezwykłego. Chłopak całe życie czekał na ten moment. Chciał powiedzieć matce jedno ważne zdanie.

 

 

Zobacz: Masz takie banknoty? Wkrótce sprzedasz 40 razy drożej!

 

 

 

19-letnia dziewczyna tuż po porodzie zdecydowała się porzucić swoje dziecko. Nagi, zakrwawiony chłopiec został znaleziony na jednym ze śmietników. Przerażający płacz dziecka usłyszał pewien mundurowy. Policjant owinął dziecko kurtką i zawiózł je do szpitala. Chłopiec otrzymał natychmiastową pomóc specjalistów i lekarzy. Chłopczyk otrzymał imię Robin. Nazwali go tak pracownicy placówki medycznej. 

 

 

 

Robin miał sporo szczęścia. Niedługo później został zaadoptowany przez rodzinę zastępczą. Niemowlę otrzymało nie tylko dom, ale również miłość nowych rodziców. Rodzice adopcyjni nigdy nie ukrywali w jaki sposób Robin trafił do ich domu. 

 

 

 

Gdy dziecko podrosło postanowiło odnaleźć swojego wybawcę. Policjant wyznał, że w przeszłości sam był adoptowany i nie mógł postąpić inaczej. W międzyczasie chłopak odnalazł swojego biologicznego ojca. Dzięki niemu, Robin spotkał się z matką, która w wieku 19-lat go porzuciła. 

 

 

 

Spotkanie Robina i jego matki było niezwykłe. Chłopak miał jej do powiedzenia tylko jedno zdanie. 

 

„Wybaczam Ci… Teraz już wiem, że nie miałaś innego wyjścia” – wyznał Robin do biologicznej matki. Miał świadomość, że 19-latka nie była gotowa wziąć na siebie tak dużej odpowiedzialności.

 

 

Zdjęcie: Pexels

 

Sprawdź też:Ten polityk cieszy się największym zaufaniem! Sondaż nie pozostawia złudzeń

 

 

Komentarze