Mężczyzna zostaje trafiony przez piorun! Zobacz przerażające nagranie!

Do szokującej sytuacji doszło w hrabstwie Harris w Teksasie. Alex Coreas był zmuszony wyjść z domu w czasie burzy. 27-latek prowadził na smyczy swoje trzy owczarki niemieckie kiedy w pewnym momencie został trafiony przez piorun. Potężne wyładowanie atmosferyczne powaliło go na ziemię, a jego serce przestało bić!

Mężczyzna był świadomy, że za chwilę rozpęta się burza jednak nie zdawał sobie sprawy, że sytuacja będzie, aż tak dramatyczna. Na nagraniu widać jak błyskawica trafia 27-latka w nogę po czym ten pada na ziemię, a przerażone psy zaczynają uciekać. Świadkowie, którzy widzieli szokującą sytuację od razu pobiegli udzielić mu pomocy. Uderzenie pioruna było tak silnie, że Alexowi spadły z nóg buty i skarpetki! 27-latek miał masę szczęścia, ponieważ dramat rozegrał się na oczach pracowników kliniki weterynaryjnej obok, której przechodził.
Świadkowie przyznali, że po porażeniu piorunem serce Alexa przestało bić. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, jednak nim przyjechała, dzięki masażowi serca udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Amerykanin trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Stracił słuch w jednym uchu, miał połamane żebra i doznał wielu innych obrażeń po tym jak upadł twarzą na chodnik. Coreas w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że w ogóle nie pamięta momentu uderzenia pioruna, ponieważ co chwilę tracił przytomność. Obudził się dopiero w drodze do szpitala. 27-latek pokazał przed kamerami jak po uderzeniu pioruna wygląda jego ciało. Mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu i dziękować niebiosom za to, że żyje.

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com foto youtube.com

 

 

 

Komentarze