Miała na sobie milion złotych. Pilnował jej prywatny ochroniarz

Folwarska-Pokusa-biżuteria-milion

Czego się nie robi, by zwrócić na siebie uwagę. Edyta Folwarska na premierze filmu „Pokusa” miała na sobie biżuterię wartą milion złotych. Potrzebny był ochroniarz. Tymczasem film nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji.

W czwartek, 26 stycznia, odbyła się premiera filmu „Pokusa”, na podstawie jej powieści o tym samym tytule, wydanej w 2021 roku. Dziennikarka na planie erotyku spędziła kilka tygodni.

Folwarska-Pokusa-biżuteria-milion
Kolia brylantowa warta ponad 90 tysięcy złotych, bransoletki wysadzane diamentami o wartości 185 tysięcy złotych, zegarek za około 430 tysięcy złotych, kolczyki i pierścionki za ponad 400 tysięcy złotych.
Fot. KAPIF.pl

W czwartek, 26 stycznia, odbyła się premiera filmu „Pokusa”.  Edyta Folwarska, autorka powieści na podstawie której nakręcono film, na czerwonym dywanie pojawiła się w okazałej stylizacji niczym z balu sylwestrowego. Zaprezentowała się w czarnej długiej sukni z gorsetem i rozcięciem na nodze sięgającym aż do pasa. Suknia była wykonana według projektu Konrada Bikowskiego, który współpracuje m.in. z Dodą czy Viki Gabor. Stylizacje Folwarskiej dopełniały długie czarne rękawiczki, modna fryzura i delikatny makijaż.

Szczególną uwagę zwracała jednak biżuteria. O podsumowanie jej kosztów pokusił się „Super Express”. Folwarska na szyi miała okazałą kolię brylantową wartą ponad 90 tysięcy złotych. Dłonie dziennikarki zdobiły bransoletki wysadzane diamentami o łącznej wartości 185 tysięcy złotych. Całość dopełniał zegarek marki Cartier warty około 430 tysięcy złotych. Wspomnijmy też o kolczykach i pierścionkach za ponad 400 tysięcy złotych.

Według ustaleń „Super Expressu” biżuteria, którą miała na sobie Edyta Folwarska, została wypożyczona. W takich przypadkach celebrytom towarzyszy ochroniarz.

Od piątku, 27 stycznia, film jest już w kinach.

Zobacz zwiastun filmu:

„Pokusa, to film wyreżyserowany przez bezkompromisową Marię Sadowską, oparty na bestsellerowej powieści Edyty Folwarskiej „Pokusa”.

W opisie dystrybutora czytamy:

Atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej dziewczyny. Jej szef Filip jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks, piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To, co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal jakiego nikt się nie spodziewa.

Jak na razie film nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji.

Czytaj również:

https://wyborcza24.pl/osiolek-z-nominacjami-ale-skolimowski-nie-ma-zludzen/

Komentarze