Miała romans z chłopakami swoich córek! W ich telefonach znaleziono…

42-letnia matka miała romans z chłopakami swoich córek. Kobieta usłyszała już wyrok i została skazana za pedofilię wobec młodych chłopców. Co ciekawe, kobieta tłumaczyła się tym, że ma bardzo niską samoocenę i właśnie dlatego posunęła się do następujących zachowań.

Coral Lytle, mająca 42 lata, w trakcie jednej z rozpraw przyznała się do 21 zarzucanych jej przestępstw, w tym stosunku seksualnego z małoletnimi. Kobieta przez pewien czas umawiała się z chłopakami swoich córek. W telefonach 14-latka oraz 15-latka znaleziono jednoznaczne wiadomości, a także nagie zdjęcia oskarżonej. Wiadomości odkrył ojciec jednego z chłopców. Natychmiast poinformował o wszystkim funkcjonariuszy policji. Jedna z ofiar powiedziała, że do stosunku z Lytle doszło w sumie trzy razy, a ostatni raz miał miejsce 5 października 2017 r.

Matka dwóch nastoletnich córek została skazana przez sąd na cztery lata więzienia. 

„Twoje nazwisko już zawsze będzie kojarzyło się z pedofilią i przestępstwem seksualnym, ponieważ to właśnie cię definiuje” – mówiła w ostrych słowach matka jednego z pokrzywdzonych chłopaków.

„Mój syn został zmanipulowany przez pedofilkę, która zepsuła mu życie” – dodał ojciec ofiary. 

Zdaniem rodziców ofiar, kobieta manipulowała chłopcami i zmuszała ich do spotkań. 

Dziwne wydaje się również tłumaczenie Coral Lytle. W trakcie rozprawy sądowej kobieta przyznała, że jej zachowanie podyktowane było niską samooceną. Dodała, że wpływ na wykorzystywanie nastolatków miała trauma, której oprawczyni doznała po śmierci swojej siostry. 

Kobieta usłyszała od sądu następujący wyrok: 4 lata pozbawienia wolności. Po tym czasie 42-latka zostanie wpisana także do rejestru pedofilów. 

Źródło: CNN

Zobacz też: Pedofil wykorzystał 3-letnią dziewczynkę! Relacja matki dziecka jest wstrząsająca

Zdjęcie: Youtube

Komentarze