Pedofil wykorzystał 3-letnią dziewczynkę! Relacja matki dziecka jest wstrząsająca…

Do przerażającego zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Stary Dwór w województwie pomorskim. 54-letni mężczyzna wykorzystał seksualnie 3-letnią dziewczynkę. Relacja pobliskich mieszkańców jest wstrząsająca.

Często czujemy bezradność i przerażenie opisując sytuacje tego typu. Jakim trzeba być potworem, by wykorzystać seksualnie małe, niewinne dziecko? Dziecko, które nawet nie jest w stanie się obronić.

Z początkiem tygodnia polskie media obiegła szokująca informacja. 3-letnia dziewczynka padła ofiarą okrutnego gwałtu. 54-latek napadł i zgwałcił 3-letnią dziewczynkę, która bawiła się na swoim podwórku. Wiele wskazuje na to, że dziecko głośno krzyczało i płakało. Próbowało się bronić, jednak bez skutku. 

Przeraźliwe i pełne błagania krzyki dziecka usłyszał jej 8-letni brat. Chłopiec natychmiast powiadomił o wszystkim swoją matkę. Kobieta pobiegła w stronę domu 54-letniego oprawcy. Tam znalazła swoją córeczkę. Mama skrzywdzonej dziewczynki wezwała policję i pogotowie ratunkowe. Kilka godzin później funkcjonariusze policji zatrzymali podejrzanego gwałciciela. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. Zostały mu już postawione zarzuty.

Najpoważniejszy zarzut dotyczy zgwałcenia osoby małoletniej i spowodowanie u niej obrażeń ciała trwających powyżej 7 dniu. Pozostałe zarzuty dotyczą naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów – mówił do dziennikarzy „Faktu24” Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Jackowi Ś. za gwałt na trzyletniej dziewczynce grozi nawet 15 lat więzienia. Prokuratura złożyła wniosek o trzymiesięczny areszt dla 54-letniego pedofila.

Zaalarmował mnie młodszy syn. Kiedy przybiegł z podwórka ze łzami w oczach wiedziałam, że stało się coś strasznego. On był świadkiem tych okropności… Usłyszał ujadanie psa, który musiał pójść za nimi. Psiak pilnował naszej córeczki. Mąż był w pracy, sama więc poszłam po moje dzieciątko… – wspomina tragiczny dzień mama dziewczynki.

Zdjęcie: Pixabay

Zobacz też: Widzowie ŁAPALI się za głowy! TO pytanie padło w Milionerach!

Źródło: Fakt 24

Komentarze