Michał Wiśniewski zatrudnił … 17-letniego syna!

17-letni Xavier Wiśniewski został asystentem swojego ojca. Nastolatek w trakcie tegorocznego festiwalu w Opolu poznał show-biznes od kulis. Jednym z obowiązków chłopca było noszenie garderoby lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski zatrudnił swojego 17-letniego syna. Xavier pełnił funkcję asystenta lidera zespołu Ich Troje i sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Z informacji zawartych w gazecie Fakt wiemy, iż do głównych zadań syna Wiśniewskiego należało noszenie strojów scenicznych zespołu z aut do garderoby, pilnowanie szczegółów związanych z występem, a nawet reprezentowanie wokalisty w kontakcie z organizatorami. Oprócz tego, Xavier zajmował się robieniem zdjęć ojcu.

„Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili” – mówi informator tabloidu.

Xavier Wiśniewski już od najmłodszych lat jest obecny w show-biznesie. Występował w rodzinnym reality-show Michała i Marty Wiśniewskich „Jestem jaki jestem”. To był pierwszy program tego rodzaju w Polsce, który można porównać do show Kardashianów. Znany wokalista w wywiadzie dla Gali przyznał się, że nie żałuje pokazywania codziennego życia na wizji: „To był naprawdę dobry interes – za trzy miesiące pracy zarobiłem milion dolarów! Razem z moją ówczesną żoną Martą udowodniliśmy, że Polacy mają do siebie dystans. Byliśmy jak zwykłe słoiki, które szpanują popularnością i kasą”.

Czy Xavier Wiśniewski pójdzie w ślady rodziców? Czy nastolatek spróbuje swoich sił w show-biznesie?

Komentarze