Milionerzy: TAKIE pytanie naprawdę się pojawiło!

pytanie

W Milionerach padło bardzo szczegółowe pytanie dotyczące sportu. Czy najwięksi miłośnicy piłki nożnej znaliby odpowiedź na to pytanie?

Bez wątpienia w teleturnieju milionerzy, Hubert Urbański za każdym niemal razem zaskakuje jakimś pytaniem. Tym razem zapytanie dotyczyło Copa Libertadores.

 

Zapewne z tym pytaniem problem miałby niejeden miłośnik sportu. Tym razem z pytaniem zmierzyć musiała się pani Anna, która jest nauczycielką. Postanowiła spróbować swych sił w milionerach i natrafiła na takie oto pytanie.

 

W Copa Libertadores startują drużyny:

A.Baloniarskie

B.Kolarskie

C.Piłkarkie

D.Saneczkarskie

 

Copa Libertadores, a dokładniej Copa Libertadores de America, to Puchar Wyzwolicieli Ameryki. Są to rozgrywki piłkarskie pomiędzy najlepszymi klubami Ameryki Południowej oraz Meksyku. Pierwsze rozrywki Copa Libertadores odbyły się w 1960 roku.

 

ZOBACZ TEŻ:Afera na lekcji religii! TAKIE SŁOWA padły z ust katechety!

 

 

Rozgrywki miały różne formaty na przestrzeni lat. Pierwotnie tylko mistrzowie poszczególnych krajów Ameryki Południowej mogli uczestniczyć w turnieju.

 

Poprawną odpowiedzią na to pytanie to odpowiedz „C”.

 

W teleturnieju milionerzy należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę, a więc milion złotych. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi i może skorzystać z trzech kół ratunkowych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Terroryści z maczetami w KINIE! Do zdarzenia doszło w…

 

 

Źródło:tvn24/pixabay

Komentarze