MODLITWA w intencji Zenka Martyniuka. Król disco-polo…

Modlitwa w intencji Zenka Martyniuka. Pojawiły się smutne informacje.

Tych doniesień nikt się nie spodziewał. Chodzi o niekwestionowanego króla polskiej sceny disco polo Zenona Martyniuka. Fani lidera zespołu Akcent są wstrząśnięci. Trwa modlitwa w intencji króla disco polo. 

-Byłem w szoku, kiedy się dowiedziałem. Każdy, ale nie nasz Zenek. To nie na moje siły. Jestem tylko fanem, ale nie mogłem uwierzyć w to, co się stało. – mówi rozgoryczony fan.

Zenek Martyniuk, to prawdziwy król muzyki tanecznej w Polsce. Pokochały go miliony Polaków. Teksty jego piosenek znają także ci, którzy oficjalnie z disco polo nie mają nic wspólnego. Praktycznie każdy zna takie przeboje jak „Przez Twe oczy zielone”, „Królowa nocy”, czy „Pragnienie miłości”. Większości z nas nie wyobraża sobie także, że Zenka mogłoby zabraknąć na największych muzycznych imprezach w kraju. Nie można sobie także wyobrazić wesel bez przebojów grupy Akcent. Niestety Zenek Martyniuk…

przechodził trudne chwile w związku z zachowaniem swojego syna. Mężczyzna miał liczne kłopoty z prawem, a także kilka obyczajowych skandali na swoim koncie. Fani wiedzieli, że Zenek bardzo martwi się o syna i postanowili wesprzeć idola modlitwą.

— Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny — powiedział Super Expressowi Artur Wróbel.

 

Komentarze