Na plaży znaleziono szczątki potwora. Sprawa trafiła w ręce policji

szczątki

Na plaży Melton Peter Demetre Park w Karolinie Południowej dokonano przerażającego odkrycia. 25-latka natrafiła na szczątki nieznanego stworzenia.

Melton Peter Demetre Park zlokalizowanego w pobliżu amerykańskiego miasta Charleston w Południowej Karolinie w USA to spokojne i urokliwe miejsce. Erika Constantine spacerując po plaży natrafiła na wyjątkowo nietypowe stworzenie. Znalezisko, które było już w fazie rozkładu postanowiła udokumentować na filmiku. Stworzenie bez oczu i z dużymi zębami znaleziono na plaży na terenie Melton Peter Demetre Park w Karolinie Południowej. Mieszkańcy chcą jak najszybciej ustalić, skąd wziął się tam nietypowy szkielet.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT na warszawskim Okęciu. Samolot LOT-u tuż przed lądowaniem…

Jak informuje portal The Sun, 25-latka nie miała pojęcia, na co natrafiła.

– Mieszkam tu od około pięciu lat i nigdy nie spotkałam czegoś takiego. Szkielet wielkości małego psa dziwił przede wszystkim ze względu na dużą główną kość z wystającą płetwą. – skomentowała kobieta

Internauci sugerują, że istota na plaży to owiane legendami zwierzę Chupacabra, którego rzekome występowanie powiązane jest z Portoryko, Meksykiem i południowymi stanami USA. Sprawą zajęła się policja.

Komentarze