Nagranie z Zenkiem Martyniukiem WYCIEKŁO do sieci! Widać na nim jak…

Nagranie z Zenkiem Martyniukiem wyciekło do sieci!

 

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów XXI wieku. Miliony Polaków uwielbiają jego muzykę i nie wyobrażają imprezy czy wesela bez hitów zespołu Akcent. Piosenka„Przez twe oczy zielone” kilka lat temu szturmem zdobyła popularność w sieci, miażdżąc inne kawałki disco polo. Co teraz o Zenku pomyślą fani? W internecie pojawiło się nagranie.

Ostatnio głośniej niż o samym artyście było na temat jego syna – Daniela. Młody Martyniuk w zeszłym roku wziął ślub z 19-latką. Ponadto zdążył popaść w spore konflikty z prawem a nawet wejść na ścieżkę rozwodową więc media rozpisywały się na jego temat. To jednak nie koniec rewelacji o rodzinie Martyniuków.Tym razem do sieci wyciekło nagranie, na którym widać jak…

Ostatnio Zenek odbył trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych. Tam wraz z innymi gwiazdami polskiej sceny koncertował w kilku miastach. Ponadto Przemysławowi Niewęglowskiemu udało się nagrać filmik z Zenkiem w roli głównej.

„Takich facetów pragną fanki muzyki rozrywkowej?! Już Jest!! #Pierwszy odcinek filmu pt. „DISCO POLO – Tour Film – KANADA” – to właśnie pierwszy odcinek reportażu z liderem grupy akcent w roli głównej. Nagranie zrealizowano właśnie w trakcie tournee w Ameryce Północnej.

https://youtu.be/cSRUssSui1w

Komentarze