„NAPAD na Magdę Gessler!” „Ostra SZARPANINA”

Magda Gessler została napadnięta. Pojawiły się oficjalne informacje.

Magda Gessler, to niekwestionowany autorytet kulinarny w całej Polsce. Jej hitowy program „Kuchenne Rewolucje” gromadzi miliony widzów. Dzięki temu od lat jest w czołówce produkcji TVN. Ceny za reklamę są już wyższe niż w przypadku programu Kuby Wojewódzkiego. Życie Gessler nie jest jednak usłane różami.

W zeszłym tygodniu rozpoczął się kolejny sezon „Kuchennych Rewolucji”. Magda Gessler po raz kolejny uratuje kilkadziesiąt restauracji. Mimo licznych fanów, którzy kochają panią Magdę nie zawsze jej praca wygląda kolorowo. „Magda Gessler napadnięta” – donosi jeden z tabloidów. Do zdarzenia doszło w…

Ostrowie Wielkopolskim. Wczoraj na antenie TVN mogliśmy obejrzeć drugi odcinek „Kuchennych Rewolucji”. W programie pani Magda zmieniła „Best Bar”. Cała rewolucja przebiegała bez zakłóceń. Gessler wprowadziła zmiany – od menu po wystrój. Nagle kilku mężczyzn zaczęło się awanturować. Kuchenne Rewolucje „Chłop i Baba”

”To wyglądało jak napad na Magdę Gessler. Komuś zależało na zepsuciu rewolucji. Była ostra szarpanina” – mówi Wyborczej24 jeden ze świadków.

 – Ja remontowałem ten lokal wcześniej, jak był inny właściciel – krzyczał jeden z mężczyzn. Mężczyźni podjechali Oplem pod lokal. Następnie włączyli muzykę na cały regulator. Zostali grzecznie wyproszeni przez ochronę lokalu. Kiedy to nie pomogło doszło do szarpaniny.

– We wtorek, 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji. Okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu a czterema mężczyznami – poinformowała oficer prasowy KPP Ostrów Wielkopolski, sierż. sztab. Małgorzata Łusiak 

Jak wynika z informacji jeden mężczyzna został zatrzymany. Ponadto miał tłumaczyć fakt ataku tym, że chciał się najeść a lokal był zamknięty. Z pewnością taka wersja tłumaczeń może budzić wątpliwości.

 

Komentarze