Nauczycielka skazana za gorszenie swoich uczniów. Zmuszała ich do (…)!

nauczycielka

Nauczycielka pracująca w szkole Lynwood High School w miejscowości Bothell (USA) zmuszała jednego ze swoich uczniów do stosunków płciowych. Kobieta pracowała z grupą nastoletnich chórzystów, jednego z chłopców uwiodła, a później wielokrotnie wykorzystywała. Za kontakty z nieletnim została skazana przez sąd w Waszyngtonie na 12 miesięcy więzienia.

Śledczy przyglądający się sprawie w trakcie prowadzenia sprawy dowiedli, że oskarżona 28-letnia nauczycielka rozkochała w sobie ucznia, a później wykorzystywała go nie tylko na terenie szkoły. Do schadzek kobiety z nastolatkiem dochodziło min. w miejskim parku i w opuszczonej fabryce. Pierwszy kontakt między opiekunką chóru, a jej podopiecznym miał miejsce w kwietniu 2016 roku. Chłopiec miał wtedy 16 lat. Z informacji policji wynika również, że kobieta zaprosiła go nawet do swojego mieszkania. Warto dodać, że robiła to kiedy jej mąż przebywał w pracy.

 

 

 

 

Waszyngtoński sąd nie miał litości dla nauczycielki, która sprowadzała ucznia na złą drogę. Nauczycielka dostała zakaz pracy z niepełnoletnimi. Sędzia zabronił jej również utrzymywania wszelkiego kontaktu ze swoim byłym podopiecznym. Po odbyciu rocznej kary w więzieniu, 28-latka ma zostać poddana ocenie na tle seksualnym. Kobieta wyraziła skruchę i ubolewanie za to, że zniszczyła życie swojemu mężowi i jego rodzinie.

 

 

 

„Moja zdrada męża i jego rodziny jest absolutnie niewybaczalna. Żadne słowa nie zrekompensują szkody, którą im wyrządziłam” 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:To nagranie NAPRAWDĘ TRAFIŁO DO SIECI! Nauczycielka rozebrała się na lekcji…

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Komentarze