NIE żyje gwiazdor Ranczo! Odszedł NAGLE!

Niespodziewane odejściegwiazdy Ranczo! Fani pogrążyli się w rozpaczy!

„Ranczo”, to jeden z najpopularniejszych seriali oglądanych przez Polaków. Ponadto dziesięcioletnia obecność na antenie Telewizji Polskiej pokazała,że serial regularnie oglądają miliony widzów. Mimo to w 2016 roku zdecydowano o zaprzestaniu kontynuowania produkcji. Jednak temat „Rancza” nie milknie a fani nadal proszą o powrót na ekrany. Niestety poinformowano o nagłej śmierci jednego z najbardziej znanych bohaterów.TVP przekazało fatalne wieści. Nie żyje…

…Jeff Butcher, który z zawodu nie był jednak aktorem. Amatora sceny poznaliśmy właśnie w serialu Ranczo. Kanadyjczyk nigdy wcześniej nie miał styczności z aktorstwem. Widzowie bardzo polubili postać Jerry’ego – pracownika ambasady USA w Warszawie. Jerry pomagał Lucy w przeprowadzce do Wilkowyj.

Aktor zmarł nagle w wieku 42 lat. Jeff Butcher przyjechał do Polski w 1995 roku. Pracował jaki menedżer oraz tłumacz.

– W wieku 42 lat zmarł nagle Jeff Butcher, Kanadyjczyk, znany z roli Jerry’ego z serialu „Ranczo” TVP. Był managerem, dziennikarzem, cenionym tłumaczem filmowym, aktorem-amatorem. Mieszkał w Polsce od 1995 r. Urodził się w 1975 r. w Belleville Ontario w Kanadzie, zmarł niespodziewanie, 21 kwietnia w sobotę w domu w Konstancinie — czytamy na fanpage TVP Seriale.

Fot. Kadr z serialu Ranczo.

Komentarze