NIE żyje król polskiego DISCO POLO!

Nie żyje „król polskiego disco polo” – wstrząsające informacje!

”Dlaczego Bóg zabiera takich ludzi tak wcześnie?! To nie jest normalne, nie mogę uwierzyć w to, co się stało więc płaczę. Wszyscy znaliśmy jego piosenki” – pisze jedna z internautek na Facebooku.

Polskie Disco Polo w ogromnej żałobie. Cała branża nie może uwierzyć w to, co się stało. Pojawiła się informacja o śmierci jednego z muzyków. Disco Polo przez wiele lat było muzyką, do której nikt się nie przyznawał. Dzięki czołowym polskim artystom wszystko się jednak zmienia i dziś już nikt nie wstydzi się słuchania tego gatunku. To za sprawą wielkich gwiazd, jednak niestety dowiedzieliśmy się o śmierci uwielbianego przez Polaków wokalisty. Nie żyje…

Piosenkarz młodego pokolenia, artysta miał umrzeć niespodziewanie. Wszyscy byli w szoku, ponadto niektórzy fani okrzyknęli go wcześniej „królem polskiego disco polo”. [AKTUALIZACJA]Jak się jednak okazało do żadnej śmierci nie doszło – gwiazdor miał sfingować własną śmierć aby zyskać popularność. Choć jak sam twierdził, jego wpisy na Facebooku miały wydźwięk satyryczny.

Ostatnimi czasy w sieci krążyło wiele nieprawdziwych wiadomości. Dotyczyły one rzekomej śmieci Zenka Martyniuka. Całość opatrzono zdjęciami z makabrycznego wypadku. Jak się szybko okazało była to zmyślona informacja, ponado kliknięcie w link mogło wyłudzić nasze dane. 

Teraz okazuje się, że nie tylko nieuczciwi ludzie chcą tanim kosztem osiągnąć duże zainteresowanie. Podobny manewr, zdaniem internautów, chciał wykonać młody muzyk. Jak sam jednak twierdzi doszło do nieporozumienia.

Komentarze