Niespodziewane informacje Kingi Rusin! „SZOK”

Kinga Rusin pokazała ile zarobiła wraz z partnerem. Fani oniemieli.

Kinga Rusin, to nie tylko czołowa polska dziennikarka. Rusin zajmuje się także biznesem. Poza prowadzeniem programów na TVN prowadzi firmę kosmetyczną wraz z Markiem Kujawą – partnerem prezenterki. Naturalne kosmetyki ich firmy cieszą się ogromną popularnością. Świadczy o tym najnowszy post Kingi na Instagramie. Prowadząca DDTVN zdradziła, ile zarabiają.

ZAROBKI PAT&RUB

Kinga Rusin zdecydowała się odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących jej marki. Rozwiała tym wszelkie wątpliwości. Prezenterka TVN udostępniła informacje dotyczące zysku przedsiębiorstwa. Kwota robi wrażenie i rozwiewa wątpliwości.

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten nasz osobisty komentarz na forum publicznym – napisała Rusin.

Kwota robi wrażenie. Jednak, to nic dziwnego. Klienci uwielbiają kosmetyki marki i chętnie po nie sięgają. Gratulujemy sukcesu!

”SZOK – w pozytywnym znaczeniu” – pisze jeden z internautów pod postem.

Fani Kingi pod postem zachwalają produkty firmy. Ponado gratulują kreacji na Balu TVN. Życzymy powodzenia 🙂

Komentarze