Nikt NIE mógł uwierzyć! TO stało się nad grobem Woźniaka-Staraka!

To działo się w miejscu pochówku Piotra-Woźniaka Staraka!

Piotr Woźniak-Starak zginął w sierpniu na jeziorze Kisajno. Po czterech dniach poszukiwań odnaleziono jego zwłoki.Odejście producenta odbiło się szerokim echem w całej Polsce. Co oczywiste, szczególnie dotkliwie przeżyła to żona miliardera – Agnieszka Woźniak-Starak. 

Piotra Woźniaka-Staraka pochowano w rodzinnej Fuledzie. Dokładniej w katakumbach będących na terenie wielkiej posiadłości rodziny Staraków. To w tym miejscu złożono urnę z prochami producenta. Mimo wątpliwości sanepidu póki co grób miliardera pozostał nienaruszony. Jednak w święto Wszywtkich Świętych wydarzyło się coś, co na długo zostanie zapamiętane przes świadków. Nad grobem Woźniaka-Staraka…

Zebrali się członkowie rodziny Staraków. Była matka Anna, ojczym Jerzy oraz żona – Agnieszka. Reporterzy relacjonują silne emocje przeżywane przez członków rodziny. Najbliżsi tragicznie zmarłego zbierali się na miejscu pochówku 1 listopada już od rana.

– Te emocje były widoczne z daleka. Nie mogliśmy uwierzyć jak bardzo rodzina Woźniaka-Staraka przeżywa tę śmierć. Ich emocje było czuć obserwując ich zachowanie. – mówi jeden ze świadków.

Zebrani bliscy czuwali ponad godzinę nad grobem zmarłego. Wszyscy trzymali się za ręce. Z daleka wydarzenie obserwowali fotoreporterzy, robiąc zza drzewa zdjęcia. Po godzinnym czuwaniu rodzina udała się do posiadłości Staraków. Tam obiektywu reporterów już nie sięgały. Jednak wszyscy zgodnie potwierdzają silne emocje całej rodziny.  

– To było niesamowite. Rzadko można poczuć czyjeś emocje tak mocno jak wtedy – mówi reporter.

 

Fot. YouTube

Komentarze