NOWA partnerka Zenka Martyniuka! „Szokujące informacje”

Nowa partnerka Zenka Martyniuka! 

Zenek Martyniuk, to niekwestionowany król disco polo. Jego hity „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”, czy „Pragnienie miłości” znają miliony Polaków. Wielu z nas nie wyobraża sobie wesela bez piosenek zespołu Akcent. Białostocki wokolosta szturmem zdobył polską scena disco polo. Kochają go miliony.

Zenek Martyniuk jest w Polsce niezwykle popularny. Nie dziwi więc fakt, że media interesują się wydarzeniami z jego życia prywatnego. Choć ostatnio głośniej było o jego synu Danielu, to także nt. Zenka pojawiła się zupełnie nowa informacja. Jak się okazało Zenek ma nową…

partnerkę muzyczną. Jak mogliśmy przeczytać w maju w Super Expressie Zenek stworzył coś nowego z Olą Kot. Zenek zaprosił do swojego domowego studio ekipę Super Expressu. Martyniuk nie tylko gościł ich w swojej posiadłości. Z jedną z reporterek stworzył interesujący duet muzyczny.

Martyniuk na scenie pojawia się od końca lat 80., a więc już przeszło 30 lat. Jego utwory takie jak „Pszczółka Maja”, „Gwiazda”, „Królowa Nocy” czy nowsze „Przez twe oczy zielone”, znają niemal wszyscy Polacy.

„Gościem w domu piosenkarza była Ola Kot.” Ponadto jak dowiadujemy się z se.pl dziewczyna jest gwiazdą Radia Eska oraz Eska TV. To właśnie z nią Zenek zaśpiewał w studio nagraniowym. Z pewnością wykonanie było najbardziej interesującym punktem zwiedzania posiadłości Martyniuka. Niektóre port

Żona króla disco polo – Danusia na pewno nie była zazdrosna. Małżeństwo Martyniuków jest wyjątkowo udane i bardzo szczęśliwe – relacjonują sąsiedzi i znajomi Zenka i Danusi. „Mogą być przykładem dla innych” – dodaje jeden ze znajomych.

 

Komentarze