Odkryła w bananach COŚ STRASZNEGO! Kobieta wylądowała w szpitalu!

Wizyta w markecie spożywczym dla mieszkanki Łodzi zakończyła się bardzo źle. Kobieta szukała bananów i nagle poczuła uszczypnięcie. Ukąsił ją jadowity pająk. Łodzianka wylądowała w szpitalu.

Pająk w bananach

Klientka wybierała banany i szukała odpowiedniej kiści tych owoców. Nagle poczuła uszczypnięcie. Na miejsce wezwano ochronę sklepu. Jak donosi Dziennik Łódzki stwierdzono, że kobieta nie wymaga pomocy lekarskiej. Klientce nakazano iść do domu. Biuro prasowe marketu spożywczego informuje:

Potwierdzamy otrzymanie od klientki zgłoszenia zdarzenia, o które Państwo pytają. Powołany zespół wyjaśnia wszelkie okoliczności. Na chwilę obecną trudno jest nam udzielić więcej informacji.

Gdzie jest pająk?

Nie wiadomo co stało się z pająkiem, który ukąsił klientkę sklepu. Dziennik Łódzki dowiedział się, że w sklepie interwencji nie podejmował Sanepid. Nie wezwano tez łódzkiego animal patrolu, czyli specjalnego patrolu straży miejskiej, który jest przygotowany do wyłapywania zwierząt egzotycznych.

Pexels

Nie po raz pierwszy

Niestety to nie jest takie pierwsze zdarzenie. Wielokrotnie już do Polski wraz z transportem owoców przybywały jadowite pająki czy owady. Można było na nie natrafić w skrzynkach z owocami, które są wystawiane w sklepach. Gdy przebieramy w owocach i natrafimy na takiego pająka, to czuje się on  zagrożony i wówczas atakuje. Prawdopodobnie tak było właśnie w łódzkim sklepie.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Pexels

 

Komentarze