Gwiazdor “M jak miłość” ODWOŁAŁ ŚLUB! Znamy DZIWNĄ PRZYCZYNĘ

mikołaj roznerski

Mikołaj Roznerski i jego partnerka Adriana Kalska w tym roku mieli zostać formalnie małżeństwem. Tak się jednak nie stanie. Zadecydował o tym aktor.

Mikołaj Roznerski to gwiazda serialu TVP “M jak miłość”, grał też w “Drugiej szansie”. Wystąpił także w kilku filmach kinowych, m.in. w “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Porady na zdrady”. Z kolei Adriana Kalska również gra w “M jak miłość” – to na planie tego serialu para zbliżyła się do siebie. Aktorka występowała też w “O mnie się nie martw” czy filmie “Asymetria”.

Ślub tej pary miał odbyć się za kilka miesięcy. Tak jednak się nie stanie. Roznerski zadecydował o jego przełożeniu na inny termin. Dlaczego tak postanowił?

Roznerski i Kalska od 3 lat tworzą udany związek. Chcieli go sformalizować. Zaręczyny odbyły się w zeszłym roku w Wenecji. Właśnie we Włoszech miała odbyć się ceremonia zaślubin. Niestety przez pandemię koronawirusa nie będzie to możliwe. Alternatywą był ślub w Polsce, jednak i ta opcja nie zostanie zrealizowana.

W rozmowie z dziennikarzem “Faktu” znajoma pary powiedziała:

“Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok”.

Dobra decyzja?

Zobacz też: Zrobiła COMING OUT! Latami prowadzała się z GWIAZDOREM TVN

Źródło: Gwiazdy WP
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze