Zrobiła COMING OUT! Latami prowadzała się z GWIAZDOREM TVN

renata kaczoruk

Coming out odnosi się do faktu ujawnienia swojej seksualności przez osobę homoseksualną. Tym zwrotem posłużyła się polska gwiazda. Jest lesbijką?

Mowa o Renacie Kaczoruk – modelce i celebrytce, która przez kilka lat była związana z prezenterem telewizyjnym Kubą Wojewódzkim. Pojawiła się w takich programach telewizyjnych jak “Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” oraz “Azja Express”.

Teraz Kaczoruk zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z kobietami, które opatrzyła następującym opisem:

“Parę osób czeka na mój coming out. Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda. Nie byłabym dziewczyną na tym zdjęciu, gdyby nie moje kobiety”.

Czy to oznacza, że Kaczoruk jest lesbijką? Nic bardziej mylnego. Modelka w taki sposób podkreśliła swoją więź z siostrami.

Wyjaśnienie znajdujemy w dalszej części wpisu:

“Nikt nigdy nie był dla mnie tak ważny jak moje siostry. Z nikim nie byłam tak prawdziwa jak w ich towarzystwie i tak szczerze się nie wygłupiałam. Na nikim nie mogłam nigdy tak polegać jak na Swoich przyjaciółkach. Zbierały mnie z podłogi, gdy nie było co zbierać”.

renata kaczoruk
IG

Kaczoruk nie tylko chwali swoje siostry, ale i mamę. Wiele jej zawdzięcza:

“Od nikogo tyle się nie nauczyłam ile od Swojej mamy. Jest moją mentorką z najdłuższym stażem. Nie wspomnę o mojej najlepszej przytulance- suczce, z którą się wychowywałam. Wszędzie dobrze ale z wami najlepiej”.

Czy w tym kontekście zwrot coming out był trafnym wyborem?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze