OGROMNA zmiana w wyglądzie Kingi Dudy. Wielu nie może jej poznać!

zmiana

W hali Exo w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza Andrzeja Dudy. Oczy zgromadzonych były zwrócone na prezydenta, ale uwadze nie uszła także jego rodzina, a więc żona Janina oraz córka Kinga.

Zmiana jaka zaszla w wyglądzie Kingi Dudy przykuła znaczne zainteresowanie tych, którzy bacznie obserwują rozwój kariery jedynej córki głowy państwa.

 

Kinga Duda (25 l.) stawia pierwsze krowi w zawodzie prawnika. Obecnie pracuje w kancelarii Maruta Wachta, która od ponad 20 lat zajmuje się sprawami związanymi m.in. z nowymi technologiami, zamówieniami publicznymi i ochroną danych osobowych.

Początkująca prawniczka wzięła udział w warszawskiej konwencji rozpoczynającej kampanię Andrzeja Dudy. Wystąpiła u boku rodziców oraz dziadków: Jana Tadeusza Dudy i Janiny Milewskiej-Dudy.

Tego dnia Kinga Duda miała na sobie skromną, klasyczną stylizację: czarny żakiet z ozdobnymi guzikami i spodnie tego samego koloru.

 

Podczas publicznego wystąpienia jakim była konwencja, Kinga Duda zaprezentowała się w nowej odsłonie. Wcześniej Kinga miała włosy do ramion, teraz postawiła na diametralną zmianę, ponieważ ścięła włosy i ma teraz znacznie krótszą fryzurę.

Być może obecna fryzura pasuje bardziej do prfesji jaką wykonuje Kinga Duda? W końcu prawnik musi wzbudzać respect, co przekłada się na wygląd jaki z sobą reprezentuje.

A wam jak podoba się córka prezydenta w nowym wydaniu? Czy nowa fryzura jest lepsza od poprzedniej?

 

ZOBACZ TEŻ:Ten polityk cieszy się największym zaufaniem! Sondaż nie pozostawia złudzeń

 

https://www.instagram.com/p/B8oBr8Chomw/?igshid=1t4r4zwfv3it2

 

 

https://www.instagram.com/p/Byp7whHIKwT/?igshid=182t7u7neoobq

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęć:Instagram

 

Komentarze