Olek z M jak Miłość uniknie kary za zabójstwo! Pomoże mu w tym…

Olek

Serialowy Olek (Maurycy Popiel) z „M jak miłość” uniknie kary za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i wywinie się policji. Wszystko dlatego, że na swej drodze spotka…

W 1472 odcinku „M jak miłość” powróci była kochanka Olka-Aneta, która znów będzie rządzić w tej relacji. Olek nie będzie miał wyjścia!

 

Była kochanka Olka- Aneta Kryńska wyciągnie do niego pomocną dłoń, ale nie zrobi tego bezinteresownie. Kobieta jest bardzo przebiegła i niestraszne są jej wszelkie intrygi.

Aneta dowie się, że Chodakowski jest mordercą i postanowi go ratować przed więzieniem. Najpierw postawi mu jednak twarde warunki.

To właśnie teraz Olek będzie potrzebował pomocy Anety. Mężczyzna jest w totalnej rozsypce i czuje się bezradny. 

 

„Aneta wraca w najlepszym momencie dla Olka, ponieważ musi go wyciągać za uszy z ogromnych tarapatów! Widzi Olka, który jest absolutnie złamanym człowiekiem, jest przerażony. Nie radzi sobie w wyrzutami sumienia. Coś z nim pękło po prostu…” – wyjaśniła aktorka Ilona Janyst w „Kulisach serialu M jak miłość”.

 

Pierwsze spotkanie Anety i Olka w 1472 odcinku „M jak miłość” po tym jak się rozstali, zaowocuje w łóżku. Wtedy kobieta zacznie wypytywać o wszystko swojego byłego kochanka.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Joasia Krupa chwali się NOWYMI zdjęciami córeczki! Rozczulony tata, trzyma dziecko za…

 

„Nigdy, nikomu o niczym nie powiem, ale pod jednym warunkiem… Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych”! – powie Kryńska.

W kolejnych odcinkach dowiemy się na ile pozwoli sobie Aneta i Olek w podejmowanych przez siebie decyzjach!

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze