Opole: Horror na torach! Mężczyzna wjechał wprost pod (…)!

wjechał

Do przerażającego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Suchy Bór przed Opolem. W niedzielne popołudnie kierujący osobowym Volkswagenem mężczyzna wjechał wprost pod pędzący pociąg Inter City relacji Przemyśl-Świnoujście. Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu. 

Po wypadku w Suchym Borze doszło do poważnych utrudnień w ruchu pociągów na trasie Opole-Wrocław-Poznań. Skutki zderzenia były potworne, a auto osobowe, którym jechał mężczyzna zostało całkowicie zmiażdżone. Uszkodzeniu uległa również lokomotywa pociągu relacji Przemyśl-Świnoujście. Przerażające zdarzenie miało miejsce po godzinie 12.40 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Suchy Bór przed Opolem. Z informacji śledczych, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu wypadku wynika, że pod pociąg Inter City wjechał młody mężczyzna, który prowadził osobowego Volkswagena. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

 

 

 

 

Pasażerowie feralnego składu po godzinie 15 zostali przewiezieni do Opola, skąd pociągiem zastępczym wyruszyli w dalszą podróż. Na miejscu tragedii do godziny 17 nieprzerwanie pracował prokurator i specjalna komisja badająca okoliczności wypadku. Dopiero po ich odjeździe służby mogły zająć się usunięciem fragmentów wraku auta i uprzątnięciem terenu. Horror jaki rozegrał się na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Suchym Borze wstrząsnął okolicznymi mieszkańcami. Wiadomo, że przejazd był dobrze widoczny. W tym przypadku kierującego mężczyznę mogło jednak oślepić mocno świecące słońce dlatego wjechał pod pędzący skład. Wyjaśnianie przyczyn tragedii zajmie śledczym jeszcze kilka tygodni.

 

ZOBACZ TAKŻE:MAKABRA na drodze! Pociąg ZMIAŻDŻYŁ BMW!

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

Komentarze