Otworzyła KOPERTĘ po swoim weselu! Gdy TO zobaczyła prawie ZEMDLAŁA!

Panna młoda otworzyła koperty po weselu. Zawartość wprawiła ją w osłupienie. Przeczytaj, co znalazła w środku.

Wesele, to zazwyczaj spory wydatek dla Państwa Młodych. Coraz częściej zdarza się, że nowożeńcy wprost zamiast prezentów, proszą o gotówkę. Tak też było w przypadku Luizy. Oglądając zawartość kopert nasza rozmówczyni nagle zaniemówiła. To, co znalazła w kopercie zwaliło ją z nóg.

Prosząc o pieniądze zamiast np. sprzętu AGD młodzi sami decydują o wydatku prezentów ślubnych. Przede wszystkim jednak to rozwiązanie pozwala na pokrycie kosztów przyjęcia weselnego. Jednak czasami zawartość koperty może szokować. O tym, co znalazła w kopercie mówi nam świeżo upieczona panna młoda. „Otwierając kopertę niemal zemdlałam. W środku było…

„100 złotych. To była któraś z kolei koperta, w której zamiast konkretnej kwoty były śmieszne grosze. W jednej później znalazłam 50 złotych. Praktycznie każda koperta nie zawierała więcej niż 100 złotych. A zaproszeni goście na brak pieniędzy nie narzekają. Powinni się wstydzić dawać takie ochłapy. Prawdopodbnie przyszli się najeść i napić na nasz koszt” – mówi Luiza.

”Mogli się pobawić na nasz koszt. Przepraszam bardzo, ale 50 złotych od całej rodziny? To kpiny. Jedna para dała 200 złotych i to studenci. Reszta zachowała się po prostu słabo. Liczyłam na 500-1000 zł od koperty. Może jakieś prezenty np. spa. A tutaj jakieś śmieszne grosze od całkiem majętnych ludzi. Żenujące zachowanie”.

Komentarze