PARALIŻ Magdy Gessler! Są oficjalne informacje.

Paraliż Magdy Gessler! Są oficjalne informacje.

Magda Gessler – jedna z najsłynniejszch polskich celebrytek i restauratorek. Gwiazda TVN od lat pokazuje jak z upadającego lokalu zrobić coś fajnego, co na nowo przyciągnie klientów. „Kuchenne Rewolucje” to jeden z najchętniej oglądanych programów na TVN. Teraz jednak media donoszą o paraliżu prowadzącej program.

Magda Gessler ma 66 lat, więc jak na swój wiek jest w naprawdę dobrej kondycji. Jak sama przyznawała wielokrotnie nie zwalnia tempa i cały czas pracuje. Ponadto nie potrafi odpoczywać nawet gdy jest na wakacjach. Czy to odbiło się na jej zdrowiu? Jak się dowiedzieliśmy Magda Gessler doznała paraliżu…

nerwu trójdzielnego, przez co jej twarz czasem wygląda nieregularnie. – Mnie to strasznie wkurza, bo nigdy w życiu sobie na twarzy nic nie robiłam. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie – mówiła restauratorka odnosząc się do pytań o operacje plastyczne.

Gessler postanowiła raz na zawsze opowiedzieć o jej domniemanych operacjach plastycznych i zdementować wszelkie pogłoski i spekulacje na ten temat. Dlatego udzieliła obszernego wywiadu.

– Ja po prostu na nic nie mam czasu. Latam ze spotkania na spotkanie, masażjeden na tydzień to już jest wielki luksus. Nie mam w ogóle czasu na SPA, bardzo to przykre, ale prawdziwe. A wtedy, kiedy jestem na wakacjach, też nie umiem, muszę się nauczyć odpoczywać – mówiła Magda Gessler.

– Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam. Robią sobie te panie, które są za chude i muszą sobie coś zrobić, żeby nie być poważne na twarzy. No albo dupa, albo twarz – zawsze to mówię, ja wybrałam twarz – dodała Gessler, tym samym pokazując, że świetnie czuje się ze swoim wyglądem.

Komentarze