PAWEŁ MAŁASZYŃSKI: „Nie mam wyjścia, jestem księżniczką”. Spełnia dziecięce marzenia…!

Paweł Małaszyński stroni od opowiadania o swoich najbliższych w mediach. Tym razem nagiął troszeczkę swoje zasady i zdecydował się na odważny gest.  Wszystko to za sprawą specjalnego życzenia swojej córki. Aktor pomalował paznokciei postanowił podzielić się rezultatem na Instagramie.

Paweł Małaszyński od 17 lat związany jest z tancerką i choreografkom Joanną Chitruszko. Para z upływem czasu, doczekała się dwójki dzieci. 15-letniego syna Jeremiasza i 5-letniej córki Lei. To właśnie młodsza agentka skłoniła aktora do pomalowania sobie paznokci i postanowiła uczynić z taty księżniczę.

Paweł Małaszyński jest aktywnym użytkownikiem Instagrama. Obserwuje go już ponad 100 tys. użytkowników. Aktor stara się publikować zdjęcia związane z jego pracą, jednak czasami zdarza mu się podzielić z obserwatorami osobistymi zdjęciami. Tym razem pokazał fotografię z wanny. Widać na owym zdjęciu, jego pomalowane paznokcie u stóp. Sam przyznaje, że zrobił to dla córki, która nie zważała na jego sprzeciw.

„Jeżeli Twoja córka mówi Ci, że dziś jesteś księżniczką to nie mam wyjścia…. jestem księżniczką.PS dobrze, że nóg nie kazała golić” – napisał Małaszyński pod postem.”

https://www.instagram.com/p/B3pR4mXDXxN/

 Większość fanów była pod wrażeniem poczucia humoru aktora.

„Obleśne, ale kochane”

„Zaśmiałam się w głos w autobusie. Cudnie. Panie Pawle! Niech Pan się cieszy tym czasem”

„Super tata!”

Jak zawsze zdania są podzielone, a internet nie istniałby bez hejtu. My osobiście podziwiamy Pawła za jego poświęcenie i zaangażowanie. Wiadomo nie od dziś, że miłość wymaga poświęceń, szczególnie jeśli chodzi o własne dzieci. Nic tak nie scala ojca z córką jak wspólne malowanie, a zego to już obojętnie.

 Jak Wam się podoba pedicure  Małaszyńskiego? Czy można zadbać lepiej o stopy od Pawła? Dajcie znać jakie kolory preferujecie tej jesieni!

Komentarze