Pawłowicz apeluje! „Zwolnijcie DZIECI z lekcji”! Chodzi o…

Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz zaapelowała do rodziców na Twitterze. Była posłanka PiS prosi i radzi im, żeby zwolnili dzieci z dzisiejszych zajęć w szkole. Robi to z troską i aby ustrzec najmłodszych przed akcją edukacyjną Tęczowy Piątek.

Pawłowicz mocno ostrzega przed dzisiejszą akcją również rodziców. 25 października w szkołach mają odbyć się różnego rodzaju panele dyskusyjne na temat otwartości na mniejszości seksualne w zakresie akcji Tęczowy Piątek. Krystyna Pawłowicz otwarcie nazywa to „polowaniem na dzieci”, dlatego postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych przestrzec opiekunów dzieci w wieku szkolnym przed ludźmi, którzy będą prowadzić w szkołach te zajęcia. Pawłowicz nazwała ich w swoim poście na Twitterze  „osobami seksualnie i obyczajowo zaburzonymi”.

 

 

ZOBACZ:Kim jest KOBIETA, która miesza u RYDZYKA? Te doniesienia mogą wpłynąć na wyniki wyborów!

 

 

 

 

Była posłanka zaapelowała również do rodziców o to żeby zwalniali dzieci z piątkowych zajęć. Ma to uchronić je przed niepotrzebną dawką informacji i wprowadzaniem im zamętu w głowach. Zarzuca również niektórym dyrektorom szkół, którzy zgodzili się na przeprowadzenie akcji, że bezprawnie pozwalają na robienie dzieciom wody z mózgu. Pod postem Krystyny Pawłowicz rozpętała się prawdziwa burza, a wiele osób, w tym rodziców kategorycznie nie zgadza się z jej opinią nazywając ją złą i niepotrzebną. 

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Pies widzi swojego opiekuna po trzech latach rozłąki! Jego reakcja WZRUSZY CIĘ DO ŁEZ

 

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

Komentarze