PIJANY Polak WJECHAŁ w radiowóz na autostradzie! Wideo.”Piję bo żona nie chce mi…”

Polski kierowca tira wjechał w radiowóz włoskiej policji na autostradzie A22! Najbliższe dwa lata spędzi w areszcie!

Poruszający się autostradą A22 polski kierowca ciężarówki, nagle zjechał ze swojego pasa i uderzył w radiowóz włoskiej policji. Miał 1,8 promila alkoholu. Jest nagranie.

Do zdarzenia doszło na autostradzie A22 w okolicach miejscowości San Michele all’Adige w północnej części Włoch.

Funkcjonarisuze stali na awaryjnym pasie autostrady – chcieli zatrzymać polskiego kierowcę do kontroli. Kierowca jednak nagle zjechał i uderzył prosto w ich auto.

„Dwóch funkcjonariuszy włoskiej drogówki trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Prognozy medyczne dla jednego z nich są bardzo poważne, jego powrót do zdrowia może potrwać nawet parę miesięcy” – przekazał Polsat News. Nagranie ze zdarzenia pod kolejną częścią tekstu.

Do wypadku doszło w zeszłą środę. Polski kierowca został poddany badaniom – wykazały one 1,8 promila alkoholu we krwi. Mężczyznę aresztowano a przed sądem – w przyspieszonym trybie postępowania – usłyszał wyrok dwóch lat pozbawienia wolności.

Jazdę po pijanemu mężczyzna tłumaczył problemami rodzinnymi. Nasze źródło we włoskiej policji mówi, że kierowca żalił się na swoje stosunki z żoną. „Piję bo żona nie chce mi już ….” miał powiedzieć mężczyzna.

https://youtu.be/ZMCgp8k7qtU

Komentarze