Piotr Woźniak-Starak NIE ŻYJE?! Oficjalne informacje!

Piotr Woźniak-Starak nie żyje?! Wstrząsające informacje nt. męża Agnieszki Woźniak-Starak, gwiazdy TVN.

Poszukiwania na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Jak wynika z oficjalnych komunikatów – 39-letniego mieszkańca Warszawy, który miał tego samego dnia rano wypaść z łodzi motorowej. Takie informacje przekazała wczoraj warmińsko-mazurska policja. Prokuratura potwierdza – poszukiwany jest miliarder Piotr Woźniak-Starak. Prywatnie mąż prezenterki TVN Agnieszki Woźniak-Starak.

– Przeszukujemy te okolice metr po metrze – powiedziała oficer prasowa giżyckiej policji. Grupa poszukiwawcza przez dłuższy czas nie miała żadnych informacji. Nagle nastąpił zwrot w sprawie. Okazało się, że…

Nadal nie ma żadnych oficjalnych wiadomości nt. Piotra Woźniaka-Staraka. Lubelska wróżka Anastazja, która trafnie przewidziała, co stało się z zamordowanym niedawno 5-letnim Dawidkiem Ż., mówi wprost. „To prawie pewne ten 39 latek już nie żyje, utonął. Najpóźniej jutro do wieczora będzie to oficjalna informacja.” Czy był to Piotr Woźniak Starak? Na to pytanie jednak wróżka nie chce odpowiedzieć.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje?

Policja potwierdza znalezienie pustej, prywatnej łodzi motorowej, znaleziona przy brzegu 27-latka powiedziała, że jej znajomy i ona wypadli z łódki w trakcie wykonywania manewru. Kobieta miała we krwi alkohol, więc pojawiły się nowe okoliczności. Być może wypadek spowodowany spożyciem alkoholu.

CZYTAJ TAKŻE: Wyciekł FILMIK z łódki Piotra Woźniaka Staraka! Wszyscy TO zauważyli!

Poszukiwania trwały od wczesnego rana. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, a ponadto ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej. – Poszukiwania były prowadzone w wodzie, ale też na linii nadbrzeżnej. Przeszukujemy te okolice metr po metrze – mówi asp. Iwona Chruścińska.

– Za wcześnie, by brać pod uwagę inne scenariusze. Rano wznawiamy poszukiwania – dodała.

Liczymy, że mimo wielu sygnałów, Piotr Woźniak-Starak żyje i uda się go odnaleźć.

Komentarze