Piotr Woźniak Starak UPROWADZONY?! „Ukraińska mafia…”

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka! Pojawiła się zupełnie nowa informacja!

Piotr Woźniak Starak, mąż prezenterki Agnieszki Woźniak Starak zaginął w niedzielę rano na jeziorze Kisajno. Do akcji poszukiwawczej włączyły się już Wojska Obrony Terytorialnej oraz Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak wiadomo z oficjalnych komunikatów Woźniak Starak wypadł z łodzi motorowej wraz 27-latką, we krwi której stwierdzono śladowe ilości alkoholu. Para wypadła w trakcie wykonywania manewru. 

Policja rozważa różne scenariusze, żołnierze przeczesują linię brzegową pieszo. Funkcjonariusze nie potwierdzają oficjalnie tej tezy, ale źródło Wyborczej24.pl mówi o tym, że pasierb miliardera Jerzego Staraka miał zostać …

„uprowadzony przez najprawdopobniej ukraińską grupę przestępczą działającą także w Polsce i na Białorusi oraz w Niemczech. Według nieoficjalnych informacji źródła cała sytuacja mogła być dokładnie zaplanowana, nie wyklucza udziału 27-latki w zajściu.” – mówi nasze źródło. Jednak nikt oficjalnie nie potwierdza tej tezy. 

Instagram Agnieszki Woźniak Starak – ogromne wsparcie fanów.

Akcje poszukiwawcze na jeziorze Kisajno nadal nie zostały zakończone. Tymczasem znana prezenterka TVN otrzymuje ogromne wsparcie od fanów w aplikacji Instagram. Żona miliardera otrzymała setki komentarzy.

Cała Polska mówi dziś o zaginionym Piotrze Woźniaku-Staraku. Do poszukiwań mężczyzn zaangażowano sztab ludzi oraz najnowocześniejszy sprzęt poszukiwawczy. Fani pocieszają żonę producenta – od wczoraj tysiące osób kieruje słowa wsparcia prezenterce TVN. Dzień przed tragicznym zdarzeniem Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcia z wakacji, które spędza na Mazurach.

„Pani Agnieszko życzę sił i by wszystko dobrze się skończyło” 

Mamy nadzieję, że cała sytuacja zakończy się dobrze a Piotr Woźniak Starak szybko się odnajdzie.

 

Komentarze