„Piotr Woźniak-Starak zmarł miesiąc temu a jego ŻONA JUŻ…?”

Piotr Woźniak Starak nie żyje. Pojawiły się zaskakujące informacje na temat jego żony.

Znany i ceniony producent Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Miliarder podczas rejsu z nowo poznaną 27-latką Ewą O. wypadł z motorówki. Niestety 39-latek zginął na jeziorze. Kobieta, która towarzyszyła miliarderowi zdołała dopłynąć do brzegu. Po 4 dniach poszukiwań odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka. 

Jego żona – znana dziennikarka TVN pogrążyła się w żałobie. Agnieszka Woźniak-Starak zupełnie wyłączyła się ze świata mediów. Przestała być także aktywna w social mediach. Po wielu dniach przerwała milczenie dziękując za wsparcie. Teraz pojawiły się zaskakujące spekulacje wokół dziennikarki. Jak donoszą tabloidy kobieta ma angażować się w…

nowy projekt biznesowy. Zdaniem „Faktu” Agnieszka Woźniak-Starak tworzy nowy lokal gastronomiczny w centrum Warszawy. Podobno kiedyś wraz z mężem myśleli o takim przedsięwzięciu. Informator tabloidu dodał, że lokal miałby być tani. Ponadto wystrój ma projektować dziennikarka wraz z teściową Anną.

„Piotr Woźniak-Starak zmarł miesiąc temu a jego żona już angażuje się w nowy projekt. Ciekawe” – mówił jeden ze znajomych gwiazdy.

W sprawie wypowiedziała się menadżerka Agnieszki Woźniak-Starak.

-To nieprawda i nie będzie restauracji. Co prawda kiedyś o tym myśleli, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu – powiedziała kobieta portalowi plotek.pl

Ponadto okazało się, że nieprawdziwe okazały się informacje o rzekomej obecności Agnieszki na zagranicznej premierze ostatniej produkcji filmowej Piotra Woźniaka-Staraka.

-Nie ma tego w planach – dodała menadżerka dziennikarki w rozmowie z plotek.pl

Komentarze