Po czym poznać, że dawna miłość chce do Ciebie wrócić? To proste!

Rozstanie to coś, czego doświadcza większość ludzi na świecie. W którymś momencie okazuje się, że zakochanie mija, dwie osoby zaczynają rozumieć, że do siebie nie pasują.

Jednak czasem zdarza się że gdy jedna osoba już zapomniała, to ta druga się uparcie przypomina. Nie oznacza to, że robi Ci na złość, ale po pewnym czasie zaczyna Cię niepokoić jej stała obecność koło Ciebie. Czy to mogą być pierwszy sygnały byłego partnera, który decyduje się wrócić do Ciebie? Być może. W drugiej części artykułu dowiesz się znacznie więcej o typowych zachowaniach osób, które planują wrócić do swojego partnera. Być może w porę ustrzeżesz się przed powrotem eks.

Zauważyłaś już, że on pojawia się tam gdzie Ty – w kawiarni, bibliotece, pod Twoją uczelnią. Dodatkowo często zdarza mu się do Ciebie zadzwonić czy napisać SMS-a. Ponadto widzisz go jakoś inaczej ubranego, bardziej szarmanckiego. Jeśli jeszcze do tego zacznie Ci mówić, że się zmienił i tym podobne, to mamy podręcznikowy przykład chłopaka, który chce Ci zaimponować od początku i z góry zapewnić, że nie popełni starych błędów. 

Podczas rozmowy z byłym wspomnij nieco o swoim nowym związku. Zobaczysz, jak szybko będzie chciał Ci wybić z głowy nowego adoratora. W ten sposób pozbywa się rywali. Kolejną oznaką zainteresowanego Tobą eks-partnera może być też to, że nagle zaczął Cię słuchać. Jeśli wcześniej Twoje komunikaty do niego nie docierały, a teraz jest dokładnie odwrotnie, to już wiesz co to oznacza.

Jeśli podczas krótkich pogaduszek on zaczyna nieustannie wspominać wszystkie najlepsze chwile związanie z Tobą, to oczywiste jest, że bardzo chciałby cofnąć się w czasie do tamtego świata.

Sprawdź też, co się dzieje w social mediach. On komentuje wszystkie zdjęcia, aktywności, daje serduszka. Czasami nieszczęśliwie zakochany próbuje też maksymalnie zbliżyć się do byłej dziewczyny. Przychodzi na te same koncerty, o których pisałaś na swoim profilu. Zaczęłaś pracę w nowej firmie? Będzie chciał Cię odprowadzać. 

Na tym etapie warto zdecydować, czy czujesz to samo i dasz mu jeszcze jedną szansę, czy definitywnie zakończysz znajomość. On czeka na Twoją odpowiedź. 

Komentarze