Pokochaliśmy ją za „Barwy Szczęścia”! Teraz PSYCHOFAN postanowił

psychofan

Do życia Aldony (Elżbieta Romanowska) w „Barwach Szczęścia” wkroczy nowy mężczyzna. Będzie to tzw. psychofan.

W 2154 odcinku we wsi Borki zjawi się tajemniczy Maurycy Szkatułka (Paweł Koślik). Po tym jak neznajomy zobaczył rozbierane zdjęcia Aldony na billboardach, zupełnie straci dla niej głowę. Tymczasem Borys (Jakub Wieczorek) nie ukryje zazdrości o żonę.

 

 

Wszystko zaczęło się, gdy Aldona wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, żeby reklamować bieliznę. W Borkach pojawiły się billboardy z kuszącymi zdjęciami Aldony, które wywołały spore zamieszanie. Wielu mieszkańców wsi zarzuciło pani sołtys, że przynosi wszystkim wstyd.

 

Rzeczywiście udział w bilboardach okaże się początkiem problemów dla kobiety.

W całej wsi zawisły też ośmieszające Aldonę przeróbki billboardu, a do tego jej syn Aleks (Hubert Wiatrowski) musiał się zmierzyć z atakiem w szkole, bo dzieci zaczęły się z niego śmiać.

Najgorszy w tej całej sytuacji okaże się jednak tajemniczy przybysz, który od razu zacznie całować Aldonę po rękach. Padnie jej też do stóp.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Martyniuk szalał w samej BIELIŹNIE z młodymi kobietami! Są ZDJĘCIA!

 

 

„To silniejsze ode mnie. Pani jest taka piękna. Jestem pani idolem” – przyzna Maurycy. A Borys zacznie się śmiać, choć będzie zazdrosny o żonę – „Chyba fanem, jeśli już(…)”

 

„Jak zobaczyłem te billboardy z panią, to stanął… To świat mi stanął do góry nogami” – doda zauroczony Szkatułka.

W kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” Maurycy będzie coraz bardziej nachalny w stosunku do Aldony. Czy Aldona w końcu się od niego odczepi?

 

 

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze