Martyniuk szalał w samej BIELIŹNIE z młodymi kobietami! Są ZDJĘCIA!

Zenek Martyniuk PRZYŁAPANY z młodymi kobietami! Był w samej BIELIŹNIE!

Zenek Martyniuk doskonale wie, jak ogromną popularnością cieszy się jego osoba. Jego hity na każdej imprezie rozgrzewają uczestników do czerwoności. Lider zespołu akcent to niekwestionowany król sceny disco polo! Jest także jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Kto z nas nie zna takich piosenek jak „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Pragnienie miłości”.

Dużym zainteresowaniem fanów cieszą się nie tylko kwestie artystyczne. Miliony Polaków śledzą życie prywatne Zenka. Ostatnio głośno było o jego synu Danielu i kryzysie w małżeństwie. Jak wiadomo Zenek prowadził szczęśliwe życie u boku żony Danuty. Teraz jednak w sieci pojawiły się niesamowite fotografie. Zenek Martyniuk jest na nich w samej bieliźnie. Towarzyszą mu młode kobiety. Jak się okazało artysta spędzał czas z p…

prawdziwymi gwiazdami polskiej sceny disco polo. Aktualnie Zenek przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest w trasie koncertowej. Artysta zabrał ze sobą także swoją żonę. Pomiędzy występami gwiazdor chętnie zrzuca garnitur i odpoczywa na Florydzie. Wokalista świętuje tam 30-lecie zespołu Akcent.

Pogoda na Florydzie zachęca do kąpieli w oceanie. Na opublikowanym przez Danutę Martyniuk wideo widać jak Zeneki i cała ekipa dobrze bawią się w wodzie. Wraz z zespołem w wodzie pojawiły się dziewczyny z zespołu Top Girls.

Fot. YouTube

Komentarze