Polka porwana przez 3 mężczyzn! Kobiecie przyłożyli pistolet do głowy i kazali…

Do makabrycznego zdarzenia doszło na ulicy, gdzie troje mężczyzn zmusiło 22-letnią Polkę, aby wsiadła do samochodu jakim podjechali. Kobieta była bezradna!

Napastnicy podjechali autem i przyłożyli idącej chodnikiem kobiecie pistolet do głowy. 22-letnia Polka mieszkająca na północy Holandii została porwana w nocy z piątku na sobotę.

 

Świadkowie, którzy widzieli to zajście zawiadomili policję. Porywacze chcieli wywieść młodą kobietę do Niemiec. Jechali autostradą w Nadrenii Północnej-Westfalii, kiedy namierzyła ich niemiecka policja. Antyterroryści zidentyfikowali auto w sobotę wieczorem w pobliżu miasta Willich.

 

Kobiecie nic się nie stało i udało się ją uwolnić z rąk oprawców. Funkcjonariusze zatrzymali też głównego podejrzanego, który zlecił porwanie. Namierzono go w jego mieszkaniu w Bergheim pod Kolonią.

 

Jak dotychczas ustalono motywem porwania był zawód miłosny jednego z porywaczy, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. W związku z tym siłą postanowił ponownie zmusić kobietę do powrotu. Polka po rozstaniu z jednym z porywaczy przeprowadziła się do Holandii. „Mężczyzna nie pogodził się z tym i chciał zmusić ją do powrotu” – informuje rzecznik kolońskiej policji.

 

Wszyscy trzej porywacze trafili do aresztu. Są to mężczyźni w wieku: 26, 27 i 32 lat – dwóch Polaków oraz Czech. Są przesłuchiwani, ale jeszcze nie usłyszeli zarzutów.

 

ZOBACZ TEŻ:Czy poprawnie parzysz kawę? To NAJWIĘKSZY z popełnianych BŁĘDÓW przy robieniu kawy!

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze