Położyła synka do snu. W nocy kamera zarejestrowała coś przerażającego!

synka

Martiza Cibuls z USA przeżyła prawdziwy horror kiedy zobaczyła nagranie z kamery znajdującej się nad łóżeczkiem jej synka. Kobieta jak każdego wieczoru ułożyła 18-miesięcznego Lucasa do snu i poszła do salonu oglądać z mężem telewizję. Zanim para zgasiła światło, Maritza sprawdziła na monitorze czy u chłopca wszystko w porządku. Kiedy zobaczyła obraz zamarła z przerażenia.

Na ekranie obok główki synka pojawiła się twarz niemowlaka! Obraz wyglądaj tak realistycznie, że Amerykanka pomyślała, że widzi prawdziwego ducha! Swoją historią postanowiła podzielić się na Facebooku. Cibuls opisała jak wyglądała cała sytuacja, że jak każdego wieczora położyła chłopca do jego łóżeczka. Zanim ona i jej mąż położyli się spać, kobieta postanowiła spojrzeć na monitor, który pokazuje obraz z pokoju, w którym śpi jej 18-miesięczny synek Lucas. Wtedy ukazał się jej mrożący krew w żyłach obraz!

 

 

 

Kobieta przyznała, że była przekonana, że w łóżeczku chłopca znajduje się duch niemowlaka. Amerykanka zdradziła, że przez całą sytuację praktycznie w ogóle tamtej nocy nie spała. Matka postanowiła opisać swój problem i poradzić się internautów co ma robić. Jeden z nich polecił jej dokładnie obejrzeć łóżeczko, w którym śpi jej synek. Wtedy prawda wyszła na jaw. Okazało się, że twarz niemowlaka to nic innego jak naklejka przymocowana do wewnętrznej strony materaca, która pojawiła się tylko dlatego, że jej syn ma problemy z nadmiernym ślinieniem. Nasiąknięte prześcieradło zaczęło przebijać zdjęcie dziecka, które kobieta wzięła za zjawę z zaświatów.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMAT ojca Rydzyka! Stracił…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

 

 

Komentarze