Polscy dresiarze POBICI i okradzeni przez Gruzina! Wideo.

Kamera nagrała bójkę Polaków z imigrantami z Kaukazu!

W polskim internecie od zawsze chętnie oglądamy bójki. YouTube pełen jest nagrań z walk nakręconych przez świadków zdarzeń. Najczęściej oglądamy bójki pod sklepami, w sklepach oraz w innych miejscach. 

Na praskim skrzyżowaniu doszło najpierw do sprzeczki słownej, a potem regularnej bójki – choć Polacy padli każdy po jednym uderzeniu otwartą ręką obywatela Gruzji. Kolejna dwójka bała się podjeść do imigranta z Kaukazu. Po wszystkim koledzy Gruzina położyli Polaków w pozycji bezpiecznej, choć jeden z nich później z nowu leżał na wznak, a następnie okradli. Kliknij „czytaj więcej” aby zobaczyć wideo…

O zdarzeniu powiadomił nas pracownik monitoringu. Zatrzymany został obywatel Gruzji, który usłyszał zarzut kradzieży – powiedział podkomisarz Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Sprawa trafiła sądu. Gruzin będzie jednak ścigany tylko za kradzież. Polacy nie wnieśli oskarżenia.

Gruzin ukradł telefon oraz wart 550 złotych zegarek. Pytany o powody bójki nie potrafił odpowiedzieć na pytanie. W kwestii kradzieży „działał impulsywnie”. Wszyscy Polacy byli pijani, po zdarzeniu przewieziono ich na izbę wytrzeźwień. 

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy, większość pochwala działania Gruzina pisząc, że „sebiksom” się należało. 

Screeny z rozmów w galerii.

[KLKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze