Polska gwiazda w szpitalu w Londynie!

Lider polskiego zespołu T.Love w szpitalu! Wokalista trafił do jednego z londyńskich szpitali. Manager odwołał wszystkie najbliższe koncerty. Zespół wydał specjalne oświadczenie na temat stanu zdrowia muzyka…

Muniek Staszczyk trafił do placówki w Londynie z powodu pogorszenia się stanu zdrowia. O zaistniałej sytuacji poinformowali pozostali członkowie zespołu w specjalnym oświadczeniu na Facebooku. Czytamy w nim, że ze względu na dolegliwości Muńka Staszczyka, T.Love odwołuje wszystkie najbliższe koncerty. Muzyk spędzi w szpitalu jeszcze kilka dni. Niestety nie wiadomo, co jest powodem hospitalizacji wokalisty. Zespół uspokoił fanów odpowiadając, że życiu Muńka Staszczyka nie zagraża niebezpieczeństwo.

„Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów” – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Fani zespołu T.Love wyrazili ogromne wsparcie dla lidera, publikując pozytywne i ciepłe komentarze pod postem na Facebooku. My również życzymy Muńkowi zdrowia!

Komentarze