Polski aktor ZAMORDOWAŁ matkę! Wszyscy go znamy!

Szokujące wiadomości! Znany polski aktor zabił własną matkę.

Gwiazda polskiego kina zrobiła coś strasznego. Dopuściła się zabójstwa swojej własnej mamy. Miało dojść do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Takich informacji nie spodziewał się nikt! Fani są wstrząśnięci. Świat kina także.

-Kiedy dowiedziałem się, co zrobił byłem w ogromnym szoku. Taki znany i ceniony człowiek a tutaj taka makabra. Nikt z otoczenia nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło. Przecież widzieliśmy się na planie, nie sprawiał wrażenia jakby coś było nie tak. Wielki szok – mówi inny polski aktor.

Jak poinformowały media znany polski aktor dopuścił się okrutnego czynu. W wyniku ciężkiego pobicia zabił on własną matkę. Niemal wszyscy znamy tego aktora. Chodzi oczywiście o…

Piotra Preniasza-Strusia. Był on wielką gwiazdą latach 90. po premierze „Młodych Wilków”. Odniósł wówczas ogromny życiowy sukces. Możemy go znać także z „Żegnaj, Rockefeller” oraz innych produkcji telewizyjnych. Jednak to rola w „Młodych Wilkacg” przyniosła mu ogromną popularność. Wszyscy sądzili, że czeka go świetlana przyszłość w świecie filmu.

Niestety w 2006 roku pojawiła się informacja, która na zawsze zmieniła jego życie. Aktor Piotr Preniasz-Struś – jak informują źródła- będąc pijanym śmiertelnie pobił swoją mamę. Sąd w Olsztynie wdał wyrok – 2 lata pozbawienia wolności. Jak doszło do tragedii?

W 2006 roku aktor przyjechał na pogrzeb ojca. Później wspierał mamę w załatwieniu formalności. W tym czasie miał stosować wobec kobiety przemoc fizyczną oraz psychiczną. Te działania miały być przyczyną śmierci kobiety. Według źródeł aktor pokłócił się z mamą i majątek. 

Fot. Kadr z filmu Młode Wilki

Komentarze