Popek ZROBIŁ TO przed kamerami! Nie wiedział, że jest NAGRYWANY! Zobacz!

Kamera złapała Popka na gorącym uczynku! Mężczyźni często to robią, jednak nie każdy się przyznaje. To wideo jest mocne!

Upłynie jeszcze kilka miesięcy, zanim Popek zawalczy na gali Fame MMA. Popek przechodzi obecnie rehabilitację ręki. Kontuzji doznał przed planowaną walką na FAME MMA 9 z Patrykiem ‚Kizo’ Wozińskim. Raper nie traci humoru, co możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Artysta pozostaje w kontakcie z obserwującymi i często publikuje najświeższe wieści. Jedno z nagrań pokazało Popka w niecodziennym wydaniu…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Popek Monster (@popek_oficjalnie)

Mycie okien jest zdecydowanie męskie, jednak niewielu mężczyzn się tym chwali. Popek lubi rozbawiać swoich fanów, a to z pewnością jest hitem Instagrama. Najśmieszniejsze jest to, że raper nie wiedział, że jest nagrywany. Popek niezbyt przejął się tym faktem, tylko zrobił show!

Paweł Mikołajuw jest 42-letnim raperem, muzykiem, aktorem i zawodnikiem MMA wagi ciężkiej. Współtworzył zespoły takie jak Firma i Gang Albanii. W przeszłości odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności.  Obecnie związany jest z Katarzyną, z którą ma 2 dzieci – córkę Julię i syna Borysa.

Źródło: instagram.com

Zobacz także: Jarosław Kaczyński poparł KO! Historyczna chwila?

Komentarze