POŚCIG za kierowcą pod wpływem narkotyków! Wideo.

Pościg na drodze  Legnicą a Jaworem! Sceny jak z filmu akcji.

Dolnośląska policja ruszyła w pościg za kierowcą. Jego ucieczkę niestety zakończyło dachowanie pojazdu. Później wyszło na jaw, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków. 

Funkcjonariusze legnickiej komendy patrolowali miejscowość Nowa Wieś Legnicka. Nagle zwrócili uwagę na jeden z samochodów. Kierowca Nissana widząc radiowóz gwałtownie zawrócił. Policjanci ruszyli w pościg. Mimo włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca nie zamierzał się zarzynać. Nissan pędził w kierunku Jawora.

Niestety w tekście ucieczki kierowca nagle stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Doszło do dachowania. Policjanci natychmiast pobiegli do Nissana. Kierowcę udało się zatrzymać. Z mężczyzną podróżował pasażer. Mężczyźni byli w wieku 19 oraz 39 lat. To mieszkańcy Legnicy.

Podczas zatrzymania u kierowcy stwierdzono symptomy zażycia środków odrzucających. Wykonanie testu narkotykowego potwierdziło objawy. Mężczyzna był pod wpływem amfetaminy/metamfetaminy. Ponadto miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

https://youtu.be/DxH8tXS916s

Komentarze